Na rynku dostępnych jest wiele leków pomagających w problemach z erekcją, ale my oferujemy najlepiej sprzedające się leki do leczenia zaburzeń erekcji. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie są w 100% oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów farmaceutycznych.

Prosze, pzedstawiamy przegląd najczęściej zadawanych pytań dotyczących naszych produktów

Co to jest lek generyczny?

Lek generyczny jest odpowiednikiem leku oryginalnego, a jednocześnie zawiera dokładnie taką samą substancję czynną jak jego siostra znana pod farmaceutyczną nazwą Viagra.

Dlaczego nazwa wydrukowana na pigułce różni się od nazwy leku?

Nazwa wydrukowana na pigułce wskazuje substancję leczniczą. Leki generyczne mają identyczny skład i właściwości jak leki oryginalne. Jedyna różnica między nimi tkwi w nazwie, ponieważ producentom leków generycznych nie wolno używać nazw leków oryginalnych (naruszałoby to prawa autorskie).

Dlaczego kształt pigułki różni się od kształtu oryginalnego leku?

Aby uniknąć naruszenia praw autorskich, jak wspomnieliśmy powyżej, należy również zmienić kształt pigułki.

Dlaczego nasze produkty są takie tanie?

Odpowiedź jest prosta. Nie wydajemy pieniędzy na marketing, nasz producent znajduje się w wolnej strefie ekonomicznej (offshore), a koszty produkcji są znacznie niższe.

Jakie leki sprzedajecie?

W naszej ofercie w sklepie internetowym sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty renomowanych producentów. Dokładny opis produktu znajdziesz bezpośrednio na stronie produktu.

Co zawiera pakiet?

Opakowanie zawiera zwykle tabletki pakowane w blistry (liczba tabletek w blistrach podana jest w opisach poszczególnych produktów).

Jaka jest różnica między tabletkami do żucia a zwykłymi tabletkami?

Główna różnica polega na szybkości działania. Tabletki do żucia działają znacznie szybciej niż klasyczne. Dodatkowym atutem jest to, że tabletki do żucia rozpuszczają się pod językiem, co umożliwia spożywanie alkoholu lub tłustych potraw przed stosunkiem. Jeśli bierzesz klasyczne tabletki, w żadnym wypadku nie spożywaj alkoholu ani tłustych potraw.

Czy w przyszłości rozszerzycie gamę produktów?

Tak, oczywiście cały czas poszerzamy ofertę naszego e- sklepu. Dlatego jeśli potrzebujesz produktu, którego nie możesz znaleźć na naszej stronie, skontaktuj się z nami, a my postaramy się jak najszybciej dodać go do naszej oferty.

Może te informacje też Cię zainteresują

Jakie są podstawy ochrony danych osobowych?

Ochrona i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest dla nas sprawą nadrzędną. Nasz system zamówień online wykorzystuje najnowsze technologie szyfrowania, które zapewniają najwyższy poziom ochrony Twoich danych i informacji.

Co to jest anulowanie zamówienia i kiedy mogę to zrobić?

Jeśli zmieniłeś zdanie co do swojego zamówienia lub chcesz je uzupełnić, nie wahaj się z nami skontaktować przez e-mail na [email protected]

Jakie są ograniczenia wiekowe dotyczące zakupów?

Nasze produkty przeznaczone są dla osób powyżej 18 roku życia.

Co mam zrobić, jeśli otrzymam uszkodzoną paczkę lub paczka nie dotarła?

W przypadku, gdy Twoje zamówienie nie zostało dostarczone lub otrzymałeś uszkodzoną przesyłkę, skontaktuj się z nami przez e-mail, a my zajmiemy się Twoją prośbą.